ПРОФ
-5%








Лавка для жиму під кутом вниз Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму під кутом вниз Профсерія
Характеристики лавки:
- Кут нахилу спинки: -20 градусів
- Д*Ш*В: (140-154)*121*127 см
- Валики для ніг регулюються під ріст атлета
- Розмір м'яких частин: 110*28 см (спинка)
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: сірий, чорний
- Відстань між стійками, колір оббивки, фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага лавочки: 54 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 54 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 121 см |
| Висота | 127 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму під кутом вниз Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Довжина: | 154 |
| Ширина стійок | 121 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 127 |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 14 700 ₴
