ПРОФ
-4%










Лавка для жиму сидячи Професійна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму сидячи Професійна
Характеристики лавки:
- Ширина стійок 120 см
- Висота стійок 160 см
- Довжина жимової лавки 100 см
- Вага комплексу 45 кг
- Навантаження 500 кг
- Колір оббивки: будь-який під замовлення
- Колір фарбування: будь-який під замовлення
- Розміри: Д*Ш*В: 100*120*160 см
- Основа сидіння виготовлено з фанери товщиною 15 мм, в якості наповнювача і оббивки використовується двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки і високоякісна штучна шкіра.
- Сидіння кріпляться до суцільної, металевої основи товщиною 3 мм
- Матеріал: Труба профільна 80*60*3, 60*60*4


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 160 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму сидячи Професійна |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 100 |
| Ширина стійок | 120 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 160 |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 400 |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 24 500 ₴


