Хит продаж
-13%










Лавка для жиму регульована MAGNUS горизонтальна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму регульована MAGNUS горизонтальна
Характеристики лавки
- Міцна конструкція, яка виготовлена з нержавіючої сталі;
- Використання матеріалів високої якості;
- Амортизуючі підпятники, які не вимагають кріплення до підлоги.
- Сидіння з багатошарової фанери;
- Наповнювач - двошаровий пінополіуретан, який не піддається деформації;
- Оббивка - штучна шкіра високої якості;
- Рама тренажера виготовлена з металевого профілю, а м'які частини із стійкого паралона і якісного шкірозамінника;
- Лавка має складну конструкцію, що дозволить вам істотно заощадити місце в перерві між тренуваннями.

Габарити стійки
- висота від 80 до 137 см
- регульована ширина від 70 до 100 см
- максимальна вага 300 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 137 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму регульована MAGNUS горизонтальна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 120 |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 137 |
| Регулювання спинки | Да |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 3 700 ₴




