Топ продаж
-9%










Лавка для жиму зі стійками регульована складна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
- Профіль 40х40 мм
- Оббивка - кожвініл
- Розмір спинки 90х30
- Розмір сидіння 30х30
- Загальна довжина лавки 130 см
- Висота від підлоги 45 см
- Максимальне навантаження 250 кг

- Профіль 50х50 мм
- Стійки регулюються по висоті від 85 см до 115 см (5 положень)
- Ширина між стійками 50 см (МОЖНА 100СМ ЗА ДОПЛАТУ 150 ГРН)
- Колір білий
- Порошкове фарбування
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 115 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму зі стійками регульована складана |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Регулювання стійок | Да |
| В основі профіль | 40х40 мм |
| Спинка | 90х30см |
| Сидіння | 30 на 30 см |
- Ціна: 5 250 ₴



