-9%






Лавка для жиму зі стійками горизонтальна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму зі стійками горизонтальна
Лавка:
- Лава не регулюється.
- Висота - 40 см
- Довжина - 110 см
- Ширина - 30 см
- В основі труба профільна 60х30х2 мм

- В основі профіль: 40 на 40 на 2 мм
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Мінімальна висота: 85 см
- Максимальна висота: 110 см
- Ширина між стійками: 80 см
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму зі стійками горизонтальна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Немає |
| Регулювання спинки | Немає |
| Регулювання стійок | Да |
| В основі профіль | 40х40 мм |
- Ціна: 2 900 ₴
