-13%






Лавка горизонтальна для жиму KZ-200 без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка горизонтальна для жиму KZ-200 без стійок
Технічні характеристики лавки горизонтальної:
- Довжина лавки: 110 см
- Висота лавки: 45 см
- Вага: 15 кг
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Фарбування: порошкове
- В основі лавки - профіль 60х30
- Оббивка - кожвініл
- Наповнювач: войлок

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава горизонтальна для жиму KZ-200 без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Немає |
| Профіль металу | 60х30 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 1 950 ₴
