Топ
-6%










Лавка для жиму регульована з мачтою для тяги + нижня тяга без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму регульована з мачтою для тяги + нижня тяга без стійок
- Довжина - 130 см;
- Ширина - 30 см;
- Висота - 45 см;
- Навантаження - до 350 кг;
- Вага тренажера - 30 кг;
- Профіль виготовлення 40х40;
- Порошкове фарбування;
- Колір: білий, чорний;
- Наповнювач: паралон
Зможемо підібрати колір і обшивку під ваші тренажери в спортзалі.
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА, ТРЕНАЖЕРОМ ДЛЯ НІГ, ВЕРХНЬОЮ ТА НИЖНЬОЮ ТЯГОЮ


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму регульована з маскою для тяги + нижня тяга без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, Для жиму під нахилом, Тягою |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Спинка | 90х30см |
| В основі лавки профіль | 40х40мм |
| Сидіння | 38х30см |
- Ціна: 8 350 ₴
