Топ










Лавка для жиму регульована з тренажером для ніг 30 на 30 мм без стійок
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму регульована з тренажером для ніг 30 на 30 мм без стійок
- Довжина - 130 см;
- Ширина - 30 см;
- Висота - 48 см;
- Навантаження - до 200 кг;
- Вага тренажера - 22 кг;
- Профіль виготовлення 30х30 мм;
- Оббивка - кожвініл;
- Спинка 90х30 мм;
- Сидіння 38х30 мм;
- Порошкове фарбування;
- Колір: білий, чорний;
- Наповнювач: войлок
Зможемо підібрати колір і обшивку під ваші тренажери в спортзалі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму регульована з тренажером для ніг 30 на 30 мм без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Тип лави | Довжина жиму, Універсальна, З упором для ніг |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Спинка | 90х30см |
| В основі лавки профіль | 30 на 30 мм |
| Сидіння | 38х30см |
- Ціна: 5 200 ₴

