ПРОФ
-6%










Лавка регульована з від'ємним кутом Sport без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка регульована з від'ємним кутом Sport без стійок
- Вага лавки 45кг.
- Використовуваний матеріал: профіль 80х60, 60х60, 50х50, 60х30 мм
- Листовий метал 3мм та 6мм
- Фанера 15 мм
- Якісний поролон вторинного спінювання щільність 120кгм.куб можна сказати що вічний до усадки.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Цілісна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава регульована з негативним кутом Sport без стійок |
| Клас | Професійні, Професійні, Напівпроф |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Висота | 45 |
| Тип лави | Довжина жиму, Для преса, З негативним кутом нахилу |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Ширина | 30 |
| В основі лавки профіль | 60 на 60 мм |
- Ціна: 13 000 ₴




