-9%






Лавка для жиму Sport Професійна без стійок регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму Sport Професійна без стійок регульована
Характеристики лавки:
- Розміри: Д*Ш*В: 120*55*45 см;
- Розмір м'яких частин: 75*28 см спинка; 35*28 см сидушка
- Кут сидіння: від 0 до +30 градусів
- Кут спинки: від 0 до +90 градусів
- Пальці-фіксатори зміни кута – 2 шт, з полірованої нержавіючої сталі
- Колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага лавки: 35 кг
- Підходить для використання зі стійками універсальними, і як окремий елемент для занять зі штангою, гантелями та іншими вправами
- Змінні кути нахилу спинки від 0 до +90, а також сидушки до +30 – дозволять вам підібрати потрібний кут роботи з вагами
- Обмеження по загальному навантаженні: 300 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму Sport Професійна без стійок регульована |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Білий, Сірий |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Для жиму під нахилом |
| Регулювання спинки | Да |
| Профіль металу | 50 на 50 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 7 500 ₴
