Топ
-15%










Лавка регульована SPORT Профсерія без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка регульована SPORT Профсерія без стійок
Характеристики:
- Висота: 50 см
- Ширина: 55 см
- Довжина: 130 см/156 см (під кутом 0° спинки)
- Вага: 44 кг
- Регулювання сидіння: 4 рівні
- Регулювання спинки: 5 рівнів
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Профіль конструкції: 80х60, 60х60, 50х50, 60х30 мм
- Покрита порошковою фарбою
- Усі рухомі місця на підшипниках, що дозволяє прибрати люфти, не втративши плавність регулювання всіх деталей.
- Листовий метал 3мм та 6мм. фанера 15мм
- Якісний поролон вторинного спінювання щільність 120кгм.куб можна сказати що вічний до усадки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 44 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава регульована SPORT Профсерія без стійок |
| Клас | Професійний |
| Основний колір | Сірий, Червоний, Чорний, Білий |
| Довжина: | 130 |
| Тип лави | Для жиму, Універсальна, Для жиму під нахилом |
| Оббивка | екошкіра |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| В основі лавки профіль | 60 на 60 мм |
- Ціна: 11 000 ₴

