-13%










Лавка горизонтальна для жиму KZ-101 без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка горизонтальна для жиму KZ-101 без стійок
Технічні характеристики лавки горизонтальної:
- Довжина лавки: 110 см
- Ширина лавки: 26 см
- Висота лавки: 45 см
- Вага: 10 кг
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Стабільність і безпека лавки під штангу забезпечується міцними профілями 40x40 мм і товстими листами 2,5 мм, які з'єднують окремі елементи лавки один з одним.
- Кількість рівнів регулювання: 4 позиції (крок 5 см)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава горизонтальна для жиму KZ-101 без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | WCG |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Немає |
| Профіль металу | 40х40 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 2 400 ₴
