Топ
-13%










Лавка тренувальна Hop Sport складна без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка тренувальна Hop Sport складна без стійок
- Призначення: для домашнього користування, для самостійного монтажу
- Розміри коробки (Д х Ш х В): 60 x 34 x 40 см
- Матеріал: сталь, порошкове покриття
- Вага: 12 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Товщина профілю конструкції основних: 4 см
- Регулювання сидіння: ні
- Регулювання довжини спинки: 4 кроки, кожні 5 см.
- Регулювання кута нахилу спинки: 0°, 30°, 60° і 85°
- Розміри сидіння: 55 х 26,5 см
- Розміри спинки: 55 х 26,5 см
- Розміри підголівника: 10х26,5 см
- Висота лавки від землі: 45 см
- Товщина м'яких елементів: 5 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 85 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава тренувальна Hop Sport складана без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Довжина жиму, Для преса, З негативним кутом нахилу, З упором для ніг, Для жиму під нахилом |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Немає |
| Регулювання спинки | Да |
| В основі лавки профіль | 40х40мм |
- Ціна: 5 000 ₴


