ПРОФ
-11%








Лавка стілець для жиму сидячи без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка стілець для жиму сидячи без стійок
Технічні характеристики лавки горизонтальної:
- Д*Ш*В: 100*70*105 см
- Спинка і сидіння мають нахил 7 градусів
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Довжина лавки, її висота, колір оббивки, фарбування, ширина спинки, і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 26 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава стілець для жиму сидячи без стійок |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Тип лави | Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Немає |
| Профіль металу | 60*60*2 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 5 900 ₴
