ПРОФ
-4%










Лавка для жиму Професійна без стійок регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму Професійна без стійок регульована
Характеристики лавки:
- Розміри: Д*Ш*В: 120*47*45 см;
- Розмір м'яких частин: 75*28 см спинка; 35*28 см сидушка
- Кут сидіння: від 0 до +30 градусів (5 положень)
- Кут спинки: від 0 до +90 градусів (8 положень)
- Пальці-фіксатори зміни кута – 2 шт, з полірованої нержавіючої сталі
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: сірий
- Колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага лавки: 27 кг
- Підходить для використання зі стійками універсальними, і як окремий елемент для занять зі штангою, гантелями та іншими вправами
- Змінні кути нахилу спинки від 0 до +90, а також сидушки до +30 – дозволять вам підібрати потрібний кут роботи з вагами
- Обмеження по загальному навантаженні: 500 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму Професійна без стійок регульована |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Довжина: | 120 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Да |
| Профіль металу | 50 на 50 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 9 150 ₴


