ПРОФ
-5%










Лавка універсальна для жиму Професійна без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка універсальна для жиму Професійна без стійок
Характеристики лавки:
- Розміри: Д*Ш*В: 135*51*45 см
- Розмір м'яких частин: 75*28 см спинка; 35*28 см сидушка
- Кут сидіння: від 0 до +30 градусів (5 положень)
- Кут спинки: від -20 до +83 градусів (9 положень)
- Пальці-фіксатори зміни кута – 2 шт, з полірованої нержавіючої сталі
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: сірий
- Колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага лавки: 30 кг
- Підходить для використання зі стійками універсальними, і як окремий елемент для занять зі штангою, гантелями та іншими вправами
- Змінні кути нахилу спинки від -20 до +85, а також сидушки до +30 – дозволять вам підібрати потрібний кут роботи з вагами
- Головне особливістю є можливість комфортного жиму під негативним кутом (20 градусів) – сидіння і спинка лавки утворюють одну площину, а валики для ніг дозволять не сповзати під вагою штанги.
- Обмеження щодо спільної навантаження: 400 кг



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава універсальна для жиму Професійна без стійок |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Червоний |
| Довжина: | 135 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Да |
| Профіль металу | 50 на 50 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 11 250 ₴




