Топ
-13%










Лавка для жиму регульована Pro-10 без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму регульована Pro-10 без стійок
Технічні характеристики лавки горизонтальної:
- Довжина лавки: 118 см
- Ширина лавки: 45 см
- Висота лавки: 52 см
- Вага: 16 кг
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Вимірювання спинки: 81 x 28 см
- Вимірювання сидіння: 31 x 28 см
- Регулювання спинки: 7 позицій
- Регулювання сидіння: 3 позиції
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: 40 х 40 мм, товщина металу 2 мм

Використовувати її можна для виконання різних вправ, а саме:
- жиму гантелей або штанги від грудей в положенні сидячи,
- розведення рук з гантелями лежачи,
- відведення рук з гантелями, штангою, гирей за голову,
- концентрованих згинань на біцепс руки з гантеллю в положенні сидячи з нахилом, сперши лікоть об стегно,
- тяга гантелі однією рукою, стоячи і спираючись коліном,
- поперемінного згинання рук з гантелями сидячи, спираючись спиною.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 52 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму регульована Pro-10 без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | WCG |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 118 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Да |
| Профіль металу | 40х40 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 3 000 ₴


