Топ продаж
-13%










Лавка горизонтальна складна без стійок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка горизонтальна складна без стійок
Технічні характеристики лавки горизонтальної:
- Довжина лавки: 100 см
- Ширина лавки: 25 см
- Висота лавки: 48 см
- Висота після складання - 17 см
- Вага: 12 кг
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Стабільність і безпека лавки під штангу забезпечується міцними профілями 40x40 мм і товстими листами 2,5 мм, які з'єднують окремі елементи лавки один з одним.
- В основі м'якого підстави лавки фанера товщиною 10 мм і якісний пружний наповнювач товщиною 30 мм.
- Чохол м'якого елемента зшитий зі штучної шкіри міцною машинною строчкою.
- Ніжки лавки оснащені пластиковими підп'ятниками, які оберігають підлогу від механічних пошкоджень при пересуванні лавки і під час тренувань на тренажері.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава горизонтальна складана без стійок |
| Клас | Для дому |
| Бренд | WCG |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 100 |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму |
| Регулювання спинки | Немає |
| Профіль металу | 40х40 мм |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 2 700 ₴
