Топ
-10%








Гантельний ряд від 1 до 10 кг зі стійкою цільні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантельний ряд від 1 до 10 кг зі стійкою цільні
Характеристики
- Гантельний ряд від 1 кг до 10 kg (10пар)
- Крок 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 кг.
- Рукоятки - вороновані
- Діаметр робочої зони для рук: 28 мм
- Особливості: Індикація ваги, Насічка для рук
- Матеріал дисків: Сталь
- Покриття: порошкове фарбування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 110 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантельний ряд від 1 до 10 кг зі стійкою цільні |
| Клас | Професійні |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | 20 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Діаметр робочої зони для рук | 28 см |
- Ціна: 26 000 ₴
