ПРОФ
-15%










Гантелі олімпійські чавунні 2 по 46 кг диски металеві набірні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі олімпійські чавунні 2 по 46 кг диски металеві набірні
Характеристики
- Вага гантелі: 2 шт по 46 кг
- Отвір у дисках: 50 мм
- Розміри блінів: 5 кг - ф22 см, товщина 3 см
- Диски металеві з порошковим ударостійким покриттям
- Для виробництва використовується високоміцний чавун
- Номінал ваги зазначений на кожному диску
- Гриф гантельний 50 см, металевий з воронованим покриттям
- Діаметр грифа: 49 мм
- В комплекті 2 затискних фіксатора
- Насічка проти ковзання рук
- Діаметр грифа в зоні хвату 28 мм
- Вага грифа 6.5 кг

Комплектація набору:
- 2 шт. - гантельний гриф 50 см. металевий, воронований.
- 16 дисків по 5 кг
- 4 гвинтових затискачі
- Загальна вага снаряда 93 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Вага | 92 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Клямка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі олімпійські чавунні 2 по 46 кг диски металеві складані |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 6.5 |
| Макс. навантаження на гриф | 60 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Довжина грифа | 50 см |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Чавун |
| Покриття грифа | Лійковий |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 46 |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Діаметр робочої зони для рук | 28 |
- Ціна: 12 300 ₴




