Новинка
-27%










Гантелі набірні 2 по 12 кг + Перехідник для штанги диски металеві без покриття
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 12 кг + Перехідник для штанги диски металеві без покриття
- 2 грифа сталевих з внутрішнім діаметром 25 мм, довжиною 35. вага грифа 2 кг;
- 4 гвинтові замки, які гарантують надійне кріплення дисків;
- Перехідник для штанги 30 см, вага 1 кг;
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 26 мм;
- 4 диска по 3 кг, 4 диска по 2 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 24 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 12 кг + Перехідник для штанги диски металеві без покриття |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 12 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Довжина перехідника | 30см |
- Ціна: 2 450 ₴





