ТОП
-8%










Гантель обгумована набірна Одна на 31 кг диски металеві
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантель обгумована набірна Одна на 31 кг диски металеві
Характеристики
- Тип: Гантель сталева обгумована, набірна
- Загальна вага: 31 кг
- Вага дисків: 30 кг
- Вага грифа: 1 кг
- Комплектація: 4 диски по 5 кг, 4 диска по 2.5 кг, 1 гриф 42 см, 2 затискні гайки
- Розміри дисків: 5 кг діаметр 22 см, товщина 2 см, 2.5 кг діаметр 17 см, товщина 2 см.
- Покриття: Гриф - сталевий, покритий шаром хрому
- Диски: Обгумовані.
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Посадковий діаметр дисків: 26,5 мм
- Колір: Чорний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 31 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Гума |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантель гумова складана Одна на 31 кг-диски металева |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 40 |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Довжина грифа | 42 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 31 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Кількість у комплекті | Одна гантель |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 31 кг |
| Діаметр робочої зони для рук | 25 |
- Ціна: 5 850 ₴




