Топ
-10%










Гантелі набірні 2 по 20 кг диски металеві
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 20 кг диски металеві
- 2 грифа сталевих з внутрішнім діаметром 30 мм, довжиною 35 см. вага грифа 3 кг;
- 4 замки, які гарантують надійне кріплення дисків;
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 31 мм;
- Діаметр хвата: 3 см;
- Довжина "робочої зони" (хват руками): 130 мм;
- Довжина навісної зони для блінів (з кожного боку): 110 мм;
- 4 диска по 5 кг, 4 диска по 2.5 кг, 4 диска по 1.25 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 40 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Клямка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 20 кг |
| Клас | Для дому, Професійні, Професійні, Напівпроф |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 3 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 40 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Полиуретан |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 20 кг |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 6 400 ₴

