Топчик
-19%










Гантелі набірні 2 по 24 кг диски металеві без покриття
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 24 кг диски металеві без покриття
- 2 грифа сталевих довжиною 35 см; вага грифа 2 кг;
- 4 гайки ;
- Діаметр 25 мм;
- Протиковзка насічка.

Набір сталевих дисків без покриття
- 4 по 5 кг, 4 з 4 кг, 4 по 2 кг;
- За 4 диска на кожен гриф;
- Діаметр отвору 26 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 48 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 24 кг диски металеві без покриття |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2 |
| Макс. навантаження на гриф | 30 |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 24 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 48 кг |
- Ціна: 3 460 ₴





