


Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 90 кг диски Граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 90 кг диски Граниліт
Комплектація:
- Прямий гриф довжиною 180 см 1 шт + 2 замки. Фврбований. Вага - 7 кг.
- Вигнутий гриф довжиною 115 см 1 шт + 2 замки. Фарбований. Вага - 5 кг
- Гриф короткий довжиною 43 см 2 шт + 4 гайки. Вага - по 1.3 кг
- Диски гранилітні фарбовані 10 кг - 4 шт, 5 кг - 4 шт, 2,5 кг - 4 шт, 1,5 кг - 4 шт

Характеристики:
- Вага дисків: 76 кг
- Вага набору разом з грифами: 90 кг
- Кількість грифів у набор: 4 шт (прямий 180 см, кривий W образний, гантельні грифи 2 шт)
- Покриття дисків: Фарба
- Наповнювач дисків: Граниліт (Бетон)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + W-подібний гриф із гантелями на 90 кг диски Граніліт |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на гриф | 140 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Вага штанги | до 90 кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Граніліт, Композит |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 90 кг |
- Ціна: 3 800 ₴
