


Штанга розбірна + Гантелі на 105 кг диски граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна + Гантелі на 105 кг диски граниліт
Параметри грифа
- Довжина: 180 см;
- Довжина навісної зони для блінів: 30 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 120 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 7 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 140 кг
Диски
- 4 по 1.5 кг, 4 по 2.5 кг, 6 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт (Бетон);
- Колір дисків: темно-синій.

Гантельні грифи
- Довжина: 43 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 1.3 кг;
- Матеріал: металопластик;
- Максимальне навантаження: до 30 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + Гантелі на 105 кг-диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 7 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 140 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, Гантельні грифи |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | до 110 кг |
| Тип замка | Замок |
| Довжина навісної зони | 30 см |
| Матеріал дисків | Граніліт, Бетон |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 3 600 ₴
