


Штанга розбірна W-подібна 36 кг диски граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна W-подібна 36 кг диски граниліт
Характеристики грифа
- Довжина: 145 см;
- Довжина навісний зони для блінів: 27 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 90 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 6 кг;
- Матеріал: фарбована сталь;
- Максимальне навантаження: до 80 кг

Характеристики дисків
- Кількість: 4 по 2.5 кг, 4 по 5 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт (Бетон);
- Колір дисків: темно-синій;
- У кожному диску встановлена втулка з нержавіючої сталі;
- Диски армовані по всьому периметру;
- Пофарбовані емаллю. Без запаху;
- В комплекті до грифу входять затискачі (2 шт);
- Гладка робоча зона грифа.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | W-гриф |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна W-подібна 36 кг-диска граніліт |
| Клас | Для дому |
| Вага грифа | 6 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 80 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | W-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Довжина грифа | 145 см |
| Довжина зони захоплення | 90 см |
| Вага штанги | до 40 кг |
| Тип замка | Замок |
| Довжина навісної зони | 27 см |
| Матеріал дисків | Граніліт, Бетон |
| Покриття грифа | Краска |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 36 кг |
- Ціна: 1 600 ₴
