


Штанга розбірна на 65 кг диски граниліт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга розбірна на 65 кг диски граниліт
Параметри грифа
- Довжина: 180 см;
- Довжина навісний зони для блінів: по 30 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 120 см;
- Вага: 7 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 140 кг;
- Повністю фарбований.

Кількість і характеристики дисків
- 2 по 1.5 кг;
- 2 по 2.5 кг;
- 2 по 5 кг;
- 4 по 10 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт (Бетон);
- Колір дисків: темно-синій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 65 кг диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 7 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 140 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | до 70 кг |
| Тип замка | Замок |
| Довжина навісної зони | 25 см |
| Матеріал дисків | Граніліт, Бетон |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 65 кг |
- Ціна: 2 050 ₴
