-18%










Штанга W-подібна + гантелі 97 кг диски ударостійкий пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга W-подібна + гантелі 97 кг диски ударостійкий пластик
- Гриф кривий (W-подібний) хромований 120см, вага 6 кг, посадка 30 мм
- 2 гайки для затискачів
- 4 диска по 10 кг, 8 дисків по 5 кг, 4 диска по 2.5 кг
- Загальна вага блінів 90 кг
- Два грифа по 45 см вагою по 1 кг, 4 гайки для затискачів;
- Всі диски взаємозамінні. З гантелей диски можете повісить на гриф кривий і навпаки;
- Диски покриті протиударним АБС пластиком, який захистить вашу підлогу і самі диски від сколів, подряпин і ударів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Пластик |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | W-гриф |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + гантелі 97 кг диски ударостійкий пластик |
| Клас | Для дому |
| Вага грифа | 6 кг |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Вага штанги | до 50 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 97 кг |
- Ціна: 3 700 ₴



