-10%










Штанга W-подібна + гантелі 53 кг диски ударостійкий пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга W-подібна + гантелі 53 кг диски ударостійкий пластик
- Гриф кривий (W-подібний) хромований 120см, вага 6 кг, посадка 30 мм
- 2 гайки для затискачів
- 4 диска по 5 кг, 8 дисків по 2.5 кг, 4 диска по 1.25 кг
- Загальна вага блінів 45 кг
- Два грифа по 45 см вагою по 1 кг, 4 гайки для затискачів;
- Всі диски взаємозамінні. З гантелей диски можете повісить на гриф кривий і навпаки;
- Диски покриті протиударним АБС пластиком, який захистить вашу підлогу і самі диски від сколів, подряпин і ударів

| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Пластик |
| Тип грифа | W-гриф |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + гантелі 53 кг диски ударостійкий пластик |
| Клас | Для дому |
| Вага грифа | 6 кг |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Вага штанги | до 50 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 53 кг |
- Ціна: 2 700 ₴



