Топ
-12%










Штанга набірна на 32 кг диски в ударостійкому пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 32 кг диски в ударостійкому пластику
Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму
- Вказана вага на кожному диску
- Повністю покриті протиударним пластиком з усіх боків
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин
- Не дзвенять при занятті і одяганні блінів на гриф
- Отвори дисків усилені від стирання
- Доставляються в посиленій упаковці

Характеристики товара
- Вид замку: Гвинтовий;
- Форма грифа: Пряма;
- Матеріал грифа: Сталь;
- Покриття грифа: Хром;
- Діаметр грифа: 28 мм;
- Вага грифа 9 кг;
- Довжина: 180 см;
- Максимальне навантаження: 180 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Ваги дисків: 2 по 5 кг, 4 по 2.5 кг, 2 по 1.25 кг;
- Загальна вага млинців: 22 кг;
- Загальна вага: 32 кг;
- Колір дисків: Чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Пластик |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 32 кг диски в ударостійкому пластикі |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 9 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 180 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | до 32 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 30 |
| Матеріал дисків | Битум, Композит |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 2 150 ₴



