ХИТ










Гантель набірна Одна Long на 23 кг з ABS покриттям диски композитні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантель набірна Одна Long на 23 кг з ABS покриттям диски композитні
В комплект входять:
- Диск вагою 1,25 кг — 2 шт;
- Диск вагою 2,5 кг — 8 шт;
- Гриф гантельний, 2 гайки (довжина: 52 см, Діаметр: 30 мм, Вага: 1 кг) — 1 шт

Конкурентні особливості товару:
- Без запаху;
- Перед упаковкою, кожен диск проходить спеціальну очистку;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покриті протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів,тріщин і подряпин;
- Отвори дисків посилені від стирання;
- Гриф має протиковзку насічку


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 23 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантель збірна Одна Long на 23 кг з ABS-покриттям диски композитні |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 52 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 23 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Кількість у комплекті | Одна гантель |
| Матеріал грифа | Металопластик |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 2 000 ₴


