Топ
-33%










Гантель набірна Одна Long на 10 кг з ABS покриттям диски композитні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантель набірна Одна Long на 10 кг з ABS покриттям диски композитні
В комплект входить:
- Диск вагою 1,25 кг — 8 шт;
- Гриф гантельний з гайками (довжина: 46 см, Діаметр: 30 мм) — 1 шт

Конкурентні особливості товару:
- Без запаху;
- Перед упаковкою, кожен диск проходить спеціальне очищення;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покриті протиударним пластиком з усіх боків;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів, тріщин і подряпин;
- Отвори дисків усилені від стирання;
- Гриф гантельний має протиковзку насічку


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 10 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантель збірна Одна Long на 10 кг з ABS-покриттям диски композитні |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Вага грифа | 1 |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 46 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 10 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Кількість у комплекті | Одна гантель |
| Матеріал грифа | Металопластик |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр робочої зони для рук | 30 мм |
- Ціна: 800 ₴

