-10%










Штанга олімпійська набірна на 90 кг диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська набірна на 90 кг диски граниліт
Параметри грифа:
- Довжина: 180 см
- Довжина навісної зони для блінів: 30 см
- Довжина робочої зони (хвата): 120 см
- Діаметр: 50 мм
- Вага: 15 кг
- Матеріал: хромована сталь
- Максимальне навантаження: до 200 кг
- В комплекті до грифу входять гайки (2 шт).
- На робочої зоні грифа нанесена насічка проти ковзання рук.
Диски:
- 2 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Матеріал дисків: граниліт
- Колір дисків: темно-синій
- В отворі кожного диска встановлена металева нержавіюча втулка.
- Диски армовані по всьому периметру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська збірна на 90 кг диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 15 |
| Макс. навантаження на гриф | 200 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Довжина навісної зони | 30 |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 90 кг |
- Ціна: 6 400 ₴



