Топ
-7%










Дві штанги + 4 хромовані грифи + Набір обгумованих дисків 120 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Дві штанги + 4 хромовані грифи + Набір обгумованих дисків 120 кг
Гриф для прямої штанги. хром (180 см, d-25 мм, 7 кг, 2 гайки)
- Довжина посадкового місця для блінів (навісної зони): 30 см
- Довжина робочої зони (хвату): 120 см
- Обмеження навантаження: 180 кг
- У комплекті гриф + 2 затискачі
- Насічка для рук проти ковзання
Гриф для штанги W-подібний (1.2 м, d-25мм, 5кг, гайки)
- Довжина посадкового місця для блінів (навісна зона): 19 см;
- Довжина робочої зони (хвату): 80 см;
- Обмеження навантаження: 80 кг.

Гриф для гантелей сталевий, хромовані (40 см, d-25, 1,4 кг)
- Довжина місця для блінів (навісної зони): 13 см;
- Довжина робочої зони (хвату): 14 см.
- Діаметр грифа: 25 мм
- Вага грифу 1.4 кг
- Повністю сталевий, покритий двома шарами хрому
- 4 затискних баранчика в комплекті
- Насікання проти ковзання рук

Диски сталеві обгумовані
- Комплект: 2х20 кг, 2х15 кг, 2х10 кг, 4х5 кг, 4х2,5 кг
- Виготовлені з чистої гуми, що дозволило досягти якісного та акуратного оформлення диска.
- Вага диска максимально точна. Відмінність ваги від номінальної до 0.2%.
- Гума проклеєна по всьому периметру диска і притиснута багатотонним пресом, що дає максимальне зчеплення гуми із металом.

| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Покриття млинців | Гума |
| Вага | 135 кг |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дві штанги + 4 хромовані грифи + Набір прогумованих дисків 120 кг |
| Клас | Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 180 см |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Гантельні грифи |
| Внутрішній діаметр дисків | 26.5 мм |
| Довжина прямого грифа | 180 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина W-подібного грифа | 120 см |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Довжина гантельних грифів | по 40 см |
- Ціна: 24 000 ₴


