Топ
-5%










Штанга олімпійська чавунна набірна на 180 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська чавунна набірна на 180 кг
Характеристики
- Вага: 180 кг
- Вага прямого грифа 20 кг, довжина 220 см
- Диски - 2,5 кг x 4 шт, 5 кг х 2 шт, 10 кг х 4 шт, 15 кг х 4 шт, 20 кг х 2 шт.
- Диски виготовлені з високоміцного чавуну методом лиття. Після обробки, диски розігрівають в печі до температури 180-200 градусів, фарбують ударопрочною фарбою і знову запікають до формування міцної кірки.
- Гриф: 1 шт.
- Затискачі: 2 шт.
- Довжина грифа: 220 см.
- Довжина посадкового місця з кожної сторони: по 40 см
- Діаметр грифа: 50 мм.
- Матеріал грифа: метал оцинкований

Розміри дисків кг:
- 2.5 кг - ф 16 см , товщина 2 см
- 5 кг - ф 22 см, товщина 3 см
- 10 кг - ф 30 см, товщина 3 см
- 15 кг - ф 35 см, товщина 3,5 см
- 20 кг - ф 38 см, товщина 4 см
- Діаметр посадкового отвори в дисках - 51 мм


| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Вага | 180 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська чавунна збірна на 180 кг |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 350 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина прямого грифа | 220 см |
| Вага прямого грифа | 20 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 29 000 ₴





