Топ
-6%










Штанга олімпійська металева набірна 165 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська металева набірна 165 кг
У набір входить:
- форма грифа: прямий;
- довжина грифа: 220 см;
- діаметр: 50 мм;
- 2 затиску для дисків.
Диски
- 2 х 20 кг
- 2 х 15 кг;
- 6 х 10 кг;
- 2 x 5 кг;
- 2 х 2,5 кг.

Характеристики
- Діаметр отвору дисків 51 мм
- Протиударне фарбування
- Максимальне навантаження 220 кг
| Основні | |
|---|---|
| Замки | Пружинні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Вага | 165 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська металева збірна 165 кг |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 |
| Макс. навантаження на гриф | 220 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 220 см |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Пружинний |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Червоний, Зелений, Чорний, Жовтий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 31 500 ₴



