Новинка










Штанга набірна 102 кг металеві диски
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна 102 кг металеві диски
Характеристики
- Вага: 102 кг
- Вага прямого грифа 8 кг, довжина 180 см
- Диски - 6 по 10кг, 4 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг
- На одну сторону одягається 3 по 10кг, 2 по 5кг, 1 по 4кг, 1 по 3кг
- Диски без фарбування
- Гриф: 1 шт.
- Гайки: 2 шт.
- Довжина грифа: 180 см
- Довжина посадкового місця з кожної сторони: по 35 см
- Діаметр грифа: 25 мм.
- Матеріал грифа: сталь



| Основні | |
|---|---|
| Замки | Клямка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Вага | 102 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна 102 кг металеві млинці |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 180см |
| Вага прямого грифа | 8кг |
| Тип замка | Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 9 000 ₴

