Распродажа
-21%










Комплект 58 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 26 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комплект 58 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 26 кг
- 2 грифа стальних довжиной 35 см; вага грифа 2 кг;
- гриф прямий для штанги 150см, вага 7 кг;
- 4 гайки + 2 замка;
- Діаметр 25 мм;
- Протиковзка насічка.

Набір сталевих дисків без покриття
- 4 по 5 кг, 4 по 4 кг, 4 по 3 кг;
- По 6 дисків на кожен гриф;
- Діаметр отвору 26 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Вага | 58 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комплект 58 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 26 кг |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 150см |
| Вага прямого грифа | 7 кг |
| Довжина грифа гантельного | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 26 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 5 000 ₴





