Хит продаж
-8%










Штанга набірна на 87 кг з хромованим грифом диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 87 кг з хромованим грифом диски граниліт
Параметри грифа:
- Довжина: 150 см;
- Довжина навісної зони для блінів: 25 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 100 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 7 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 120 кг

Диски:
- 4 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг;
- Діаметр отвору: 26 мм;
- Матеріал дисків: граниліт;
- Колір дисків: темно-синій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 87 кг із хромованим грифом диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 7 |
| Макс. навантаження на гриф | 120 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 100 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 25 |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 87 кг |
- Ціна: 4 000 ₴



