Топ
-6%










Штанга набірна 115 кг + W-подібний гриф диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна 115 кг + W-подібний гриф диски граниліт
Характеристики грифа
- Довжина: 180 см;
- Довжина навісний зони для блінів: 30 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 120 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 7 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 180 кг.

Гриф W-подібний
- Довжина: 120 см;
- Довжина навісний зони для блінів: 19 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 80 см;
- Діаметр: 25 мм;
- Вага: 5 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 100 кг

Диски
- 2 по 2.5 кг, 2 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг, 2 по 20 кг;
- Діаметр отвору: 27 мм;
- Матеріал дисків: граниліт;
- Колір дисків: темно-синій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна 115 кг + W-подібний гриф-диска граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 27 мм |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 115 кг |
- Ціна: 6 300 ₴


