Хит продаж
-12%










Штанги набірна + W-подібний гриф з гантелями на 150 кг диски ударостійкий пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанги набірна + W-подібний гриф з гантелями на 150 кг диски ударостійкий пластик
Комплектація:
- Прямий гриф довжиною 180 см 1 шт + 2 гайки. Хромований
- Вигнутий гриф довжиною 120 см 1 шт + 2 гайки. Хромований
- Гриф короткий довжиною 45 см 2 шт + 4 гайки
- Диски з протиударним АБС покриттям 10 кг - 8 шт., 5 кг - 8 шт, 2,5 кг - 8 шт, 1,25 кг - 8 шт

Характеристики:
- Вага дисків: 150 кг
- Кількість грифів у наборі: 4 шт (прямий 180 см, кривий W образний, гантельні грифи 2 шт)
- Покриття грифів: Хромовані
- Покриття дисків: ABS пластик ( Ударостійкий )
- Наповнювач дисків: Мінеральний композит

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Вага | 150 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанці збірна + W-подібний гриф із гантелями на 150 кг диски ударостійкий пластик |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на гриф | 150 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 150 кг |
- Ціна: 7 300 ₴



