Хит продаж
-6%










Штанга олімпійська на 80 кг 50 мм диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська на 80 кг 50 мм диски граниліт
Гриф
- Довжина: 180 см
- Довжина навісний зони для блінів: 30 см
- Довжина робочої зони (хвата): 120 см
- Діаметр: 50 мм
- Вага: 15 кг
- Матеріал: хромована сталь
- Максимальне навантаження: до 180 кг
Диски
- 2 по 2.5 кг, 2 по 5 кг, 2 по 10 кг, 2 по 15 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Матеріал дисків: граниліт
- Колір дисків: темно-синій

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська на 80 кг 50 мм диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 15 |
| Макс. навантаження на гриф | 180 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | от 50 до 80 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 30 |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 6 050 ₴


