Топ
-10%










Штанга олімпійська набірна на 135 кг диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга олімпійська набірна на 135 кг диски граниліт
Гриф
- Довжина: 220 см
- Довжина навісної зони для блінів: 40 см
- Довжина робочої зони (хвата): 132 см
- Діаметр: 50 мм
- Вага: 16 кг
- Матеріал: хромована сталь
- Максимальне навантаження: до 250 кг
Диски
- 4 по 2.5 кг, 4 по 5 кг, 4 по 10 кг, 2 по 25 кг
- Діаметр отвору: 51 мм
- Матеріал дисків: граниліт
- Колір дисків: темно-синій

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга олімпійська збірна на 135 кг диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 16 |
| Макс. навантаження на гриф | 250 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Довжина грифа | 220 см |
| Довжина зони захоплення | 132 см |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Довжина навісної зони | 40 |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 135 кг |
- Ціна: 9 300 ₴

