Топ
-19%










Штанга набірна на 103 кг диски в ударостійкому пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 103 кг диски в ударостійкому пластику
Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покриті протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф;
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 150 кг;
- Отвори дисків усилені від стирання;
- Доставляються до посиленій упаковці

Характеристики товару
- Вид замку: Гвинтовий;
- Форма грифа: Пряма;
- Матеріал грифа: Сталь;
- Покриття грифа: Хром;
- Діаметр грифа: 28 мм;
- Вага грифа 9 кг;
- Довжина: 180 см;
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Ваги дисків: 4 по 15 кг, 2 по 10 кг, 2 по 5 кг, 2 по 2.5 кг;
- Загальна вага: 103 кг;
- Колір дисків: Чорний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 103 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 103 кг диски в ударостійкому пластикі |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 9 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 150 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 120 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 30 |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 103 кг |
- Ціна: 4 000 ₴


