Топ
-16%










Штанга набірна на 75 кг гриф 150 см диски в ударостійкому пластику
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 75 кг гриф 150 см диски в ударостійкому пластику
Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму
- Вказана вага на кожному диску
- Повністю покриті протиударним пластиком зі всіх сторін
- Пластик захищає будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 130 кг
- Отвори дисків посилені від стирання
- Доставляються до посиленій упаковці

Характеристики товару
- Вид замку: Гвинтовий;
- Форма грифа: Пряма;
- Матеріал грифа: Сталь;
- Покриття грифа: Хром;
- Діаметр грифа: 28 мм;
- Вага грифа 7 кг;
- Довжина: 150 см;
- Максимальне навантаження: 130 кг;
- Диски покриті протиударним пластиком;
- Ваги дисків: 2 по 15 кг, 2 по 10 кг, 2 по 5 кг, 2 по 2.5 кг, 2 по 1.25 кг;
- Загальна вага: 75 кг;
- Колір дисків: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штанга |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 75 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 75 кг гриф 150 см диски в ударостійкому пластикі |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 7 |
| Макс. навантаження на гриф | 130 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 100 см |
| Вага штанги | от 50 до 80 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 25 |
| Матеріал дисків | Композит, Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 75 кг |
- Ціна: 3 200 ₴





