-5%










Штанга набірна на 140 кг з хромованим грифом диски граниліт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна на 140 кг з хромованим грифом диски граниліт
Характеристики Грифа
- Довжина грифа: 180 см;
- Довжина навісної зони для блінів: 32 см;
- Довжина робочої зони (хвата): 115 см;
- Діаметр: 28 мм;
- Вага: 9 кг;
- Матеріал: хромована сталь;
- Максимальне навантаження: до 160 кг

Параметри дисків
- 4 по 5 кг, 4 по 10 кг, 2 по 15 кг, 2 по 20 кг;
- Діаметр отвору: 31 мм;
- Матеріал дисків: граниліт;
- Колір дисків: темно-синій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна на 140 кг із хромованим грифом диски граніліт |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 9 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Покриття дисків | Краска |
| Форма грифа | Прямий |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 115 см |
| Вага штанги | від 120 до 150 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 32 см |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Темно-синій |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 140 кг |
- Ціна: 7 700 ₴

