Топ продаж
-12%










Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 100 кг диски ударостійкий пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 100 кг диски ударостійкий пластик
Характеристики грифа
- Гриф прямий 180 см, хромований - 8 кг - дві гайки. навантаження до 160 кг;
- Гриф вигнутий W-подібний, хромований - 5 кг - дві гайки;
- Максимальне навантаження до 100 кг;
- Два грифа гантельних 45 см - 2 кг - 4 гайки. навантаження до 40 кг;
- 100 кг дисків, що підходять на всі грифи (4х10 кг, 8х5 кг, 4х2.5 кг, 8х1.25 кг);
- Протиударне пластикове покриття блінів.

Конкурентні особливості товару
- Диски мають округлу форму;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покритий протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Захищає пластик будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф;
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 160 кг;
- Отвори дисків посилені від стирання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Вага | 116 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + W-подібний гриф із гантелями на 100 кг-диску ударостійкий пластик |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на гриф | 160 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Довжина грифа | 180 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 116 кг |
- Ціна: 5 800 ₴





