Топ
-13%










Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 85 кг диски ударостійкий пластик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга набірна + W-подібний гриф з гантелями на 85 кг диски ударостійкий пластик
Комплектація
- Гриф прямий 150 см + дві гайки. Вага 7 кг
- Гриф слабовигнутий W-образний - дві гайки - навантаження 100 кг. Хромований. Вага 5-6 кг
- Два грифа гантельних 45 см - 4 гайки - навантаження до 40 кг. Вага по 1.5 кг
- 85 кг дисків, що підходять на всі грифи (2 х 15 кг, 2 х 10 кг, 4 х 5 кг, 4 х 2.5 кг, 4 х 1.25 кг).
- Розбірна штанга і гантелі з пластиковим покриттям складається з шістнадцяти дисків різної ваги, що дає можливість робити навантаження більше або менше з мінімальним кроком ваги.
- Диски повністю покриті пластиком, захищаючи будь-яке покриття і самі диски від ударів, відколів, гарантує комфортне використання штанги у всіх вправах.

Особливості товару
- Диски мають округлу форму;
- Вказана вага на кожному диску;
- Повністю покритий протиударним пластиком зі всіх сторін;
- Захищає пластик будь-яке покриття від відколів, тріщин, подряпин;
- Не дзвенять при занятті та одяганні блінів на гриф;
- Вперше в Україні бітумні диски з'явилися номіналом 15 і 20 кг, що дає можливість розмістити на грифі більше дисків, зібравши штангу вагою до 130 кг;
- Отвори дисків посилені від стирання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Покриття млинців | Пластик |
| Замки | Гайка |
| Стан | Новий |
| Вага | 100 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга збірна + W-подібний гриф із гантелями на 85 кг. диски ударостійкий пластик |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 110 |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, короткий (для гантелей) |
| Внутрішній діаметр дисків | 31 мм |
| Довжина грифа | 150 см |
| Вага штанги | від 80 до 120 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Битум |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 100 кг |
- Ціна: 5 450 ₴

