Новинка
-10%










Набір 80 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі набірні металеві диски
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
У набір входить:
- Комплект металевих дисків. Представлені професійні диски виготовлені з надміцного високоякісного чавуну, що гарантує якість у використанні роками.
- Прямий, ламаний і 2 гантельних грифа. Грифи виготовлено з хромованої сталі, тому вони надзвичайно міцні і надійні. Зверніть увагу на рифлені ділянки для хвата – глибокі поперечні насічки забезпечують зручне зчеплення з руками під час виконання вправ. Ви можете бути впевнені у своєму комфорті і безпеці, штанга не вислизне з рук навіть під час інтенсивних тренувань.
Основні характеристики:
- Диск металевий 5 кг x 8 шт.
- Диск металевий 2,5 кг х 8 шт.
- Диск металевий 1.25 кг х 4 шт.
- Гриф для штанги 150 см
- Гриф на вибір W-подібний або Z-подібний 120 см
- Гриф гантельний 40 см х 2 шт.

Розміри дисків кг:
- 1.25 кг - ф12 см, товщина 2 см;
- 2.5 кг - ф16 см , товщина 2 см,
- 5 кг - ф22 см, товщина 3 см
- Діаметр навісної зони грифів та посадкового місця на дисках - 25 мм.
- Діаметр отвору дисків 26,5 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір 80 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі збірні металеві млинці |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Форма грифа | Прямий, W-подібний, Z-подібний |
| Внутрішній діаметр дисків | 26,5 мм |
| Вага штанги | от 50 до 80 кг |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Матеріал дисків | Чавун |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 12 100 ₴



